Presety Lightroom i ACR – aktualizacja 1.2

Presety Lightroom i ACR - aktualizacja 1.2 Delicious Presets
[fb_button]
Dwa i pół roku minęło od ostatniej aktualizacji naszych presetów do Lightrooma. Wiele się zmienia w tak długim okresie czasu, a my również dojrzeliśmy w naszej fotograficznej podróży. Pewne tendencje się wyklarowały, obróbka wyrównała – a i trendy w fotografii ślubnej, rodzinnej, portretowej się zmieniły. By dorównać tym zmianom i nadać właściwy kierunek na przyszłość naszym presetom do Lightrooma, w wersji 1.2 wprowadziliśmy takie zmiany:

  • Każda kolekcja zyskała presety dla Adobe Camera Raw ( ACR ) – odpowiedniki presetów do Lightrooma.
  • Kontrasty i przejścia tonalne są delikatniejsze
  • Zbalansowane, spójne kolory w ramach każdej kolekcji
  • Delikatniejsze ustawienia wyostrzania, wyrównane w każdej z kolekcji
  • Każdy preset dostępny jest teraz w dwóch wariantach: “+” z mocniejszym kontrastem, oraz delikatniejszy wariant “-“, więc łatwiej już pierwszym kliknięciem zbliżyć się do własnego ideału obróbki:

Distinct Analog - warianty kontrastu w presetach do Lightrooma i Adobe Camera Raw ( ACR )

Darmowe presety do Lightrooma i ACR

Nasza kolekcja darmowych presetów do Lightrooma i ACR również została zaktualizowana. Dzisiaj składa się z presetów:

  • BW Analog 200
  • Portrait 200
  • Pastel Tone

Przykładowe zdjęcia

Przyjrzyj się naszej aktualnej kolorystyce. Więcej fotografii znajdziesz na stronach produktów, np. Kompletnej Kolekcji Presetów do Lightrooma i ACR.

Delicious Colors - presety do Lightrooma z naturalnymi koloramiCzarnobiałe presety do Lightrooma i ACRAnalogowe presety do Lightrooma i ACRPresety do Lightrooma i ACR - cross-processing, vintage, film, analog. Kolekcja Distinct Analog
Darmowe Presety do Lightrooma i Adobe Camera Raw ( ACR )

20% rabatu

Świętując aktualizację, uruchamiamy promocję 20% na wszystkie Presety do Lightrooma i ACR. Promocja kończy się 8. listopada. Rzuć okiem na przecenione produkty:

[products_slider picture_size=”auto” cat_slug=”lightroom-presety” number_posts=”9″ carousel_layout=”title_on_rollover” autoplay=”no” columns=”3″ column_spacing=”13″ scroll_items=”” show_nav=”yes” mouse_scroll=”no” show_price=”yes” show_buttons=”yes” class=”” id=””]

[fb_button]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *