Presety do Lightroom 6 / CC – Kompatybilność

Presety Lightroom 6 / CC - kompatybilność
[fb_button]

Wydanie Adobe Lightroom 6 / CC


Wczoraj Adobe zaprezentowało nową wersję oprogramowania Lightroom. Tym razem Lightroom pojawił się w dwóch wariantach: Lightroom 6 z wieczystą licencją, oraz Lightroom CC jako część subskrypcji dla fotografów w Creative Cloud.

Nowy Lightroom przyniósł nam całkiem przyjemne udogodnienia, jak like łączenie panoram, łączenie plików RAW w HDR, rozpoznawanie twarzy, poprawę wydajności z pomocą GPU ( zawsze cenne! ), gumka do zmazywania masek gradientowych, ulepszone galerie internetowe, zaawansowane pokazy slajdów, etc. ( pełna lista nowości w Adobe Lightroom )

“Czy moje presety z Lightrooma 4/5 będą nadal działać?”


Tym co nas jednak najbardziej interesuje w kontekście presetów jest fakt, że silnik wywołujący zdjęcia w Lightroom 6 / CC jest tym samym silnikiem, co w Adobe Lightroom 4 i 5. To znaczy, że nie ma potrzeby tworzenia nowych presetów dla modułu Develop. Nasze presety działają dokładnie tak samo w Lightroom 6 / CC, jak w Lightroom 4 i 5. Możesz korzystać z dodatkowych funkcji, które pojawiły się w nowej wersji, ale nasze presety do Lightrooma wpływają tylko na te suwaki, które są zarówno w Lightroom 6 / CC, jak i w Lightroom 4 i 5. Wartości suwaków dają też dokładnie ten sam efekt we wszystkich tych wersjach Adobe Lightroom 6.

To samo dotyczy Delicious Recipes – naszego szybkiego workflow dla Lightroom 4/5/6/CC + NIK Color Efex Pro 4.

-20% zniżki


Świętując nowe wersje Adobe Lightroom, przez kilka dni oferujemy zniżkę -20% na całą naszą ofertę 🙂 Zniżka obowiązuje do poniedziałku – 27.04.2015 – zapraszamy na zakupy! 🙂
[fb_button]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *